HİZMETLER

Turizm Taşımacılık

Şirketimiz bünyesinde önemli yer tutan Turizm taşımacılığı ile yabancı konuklarımızın havalimanı transferleri, günlük transferleri ile günübirlik turlar ve şehirlerarası turları dahil olmak üzere her türlü araç taleplerini yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz.

VIP Taşımacılık

VIP konuklarımızın özel isteklerini karşılayabilecek doğrultudaki ekip ve araçlarımız ile lüks taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Misafirlerin taleplerini karşılayacak geniş araç seçeneği, bu talepleri karşılayabilecek eğitimli şöför kadrosu ve her an yardıma hazır uzman operasyon kadrosu ile yanınızdayız.

Kongre Taşımacılık

Alanında deneyimli operasyon kadrosu, tüm araç gruplarında alternatiflerimiz ile havalimanı transferleri, otel, kongre merkezleri arası transferler ile gündüz ve gece aktivitelerinizde ulaşım çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 7/24 transfer hizmeti sağlıyoruz. Zamanla adeta yarışan misafirlerimize ekstra zaman kazandırmak için tecrübeli ekibimiz idaresinde araçlarımız tam vaktinde sizlerin yanında.

Haberler